Whatsapp hattı +90 530 250 70 01
Müşteri hizmetleri 0850 455 01 34

HİZMETLER

Parsiyel Taşımacılık - Parsiyel Lojistik - Parsiyel Nakliye

Parsiyel, kelime anlamıyla tüm olmayan, parça anlamına gelmektedir. Nakliye sektöründe komple, parsiyel, proje ve ağır nakliyat gibi taşımacılık hizmetleri sunulur. Aynı güzergâhta bulunan birbirinden farklı müşterilerin yüklerini, aynı kamyon, kamyonet veya tır ile taşıma lojistiğine parsiyel taşımacılık ya da parça eşya taşımacılığı denir. Parsiyel yük taşımacılığında temel amaç, aynı güzergâhta taşınması talep edilen yükleri, yük miktarı komple bir aracı doldurmasa bile, aynı araca yükleyerek taşıma maliyetini ekonomik bir seviyeye getirmektir.

Oldukça etkili olan parsiyel nakliye, uzun mesafe taşımacılığında en çok tercih edilen sistemdir. İstifleme işlemlerinde, yine, uzman çalışma sistemleri uygulanmaktadır. Özel paketler, özel olarak yerleştirilmektedir. Adresleme sistemi, parsiyel taşıma işlemlerinde, oluşacak aksaklıkları engellemektedir.

Parsiyel Yük Taşımacılığı

Parsiyel eşya taşımada kullanılan araçlar son model, şoförler ise, işini meslek edinmiş tecrübeli ekiplerden oluşmaktadır. Parsiyel taşıma işlemlerinin tercih edilmesinin sebebi, özel araç kiralama külfetinden kurtulmaktır. Küçük veya büyük bir yük için, özel araç kiralamakla, gidilecek adrese yük götüren bir araçla taşımacılık yapmak, daha ekonomik olacaktır.

 

Ankara İstanbul Parsiyel Yük Taşımacılığı

Hızlı, Güvenilir Araç Tedariği ve Sigortalı Nakliye Hizmeti

Kurumsal sevkiyatlarınız için geniş filomuz ile yükünüze en uygun araç, en iyi fiyatla tek tık uzağınızdayız!

Taşıma Hizmeti Teklif Formu

Formu eksiksiz şekilde doldurmanızı rica ederiz. Yük durumunuz için en uygun nakliye seçeneği hakkında bilgi vermek üzere msizinle iletişime geçecektir.

Bize Ulaşın

Müşteri Hizmetleri: 0850 455 01 34

Şimdi Ara